Juridisch adviseurs

Huurteams Nijmegen kan haar werkzaamheden niet verwezenlijken zonder haar juridisch adviseurs. De juridisch adviseurs verrichten hun werkzaamheden op vrijwillige basis. De groep juridisch adviseurs bestaat op dit moment uit een team van twaalf betrokken en enthousiaste personen.

Anouk
anouk@huurteamsnijmegen.nl
David
david@huurteamsnijmegen.nl
Romy
romy@huurteamsnijmegen.nl
Bas
bas@huurteamsnijmegen.nl
Elise
elise@huurteamsnijmegen.nl
Sven
sven@huurteamsnijmegen.nl
Chrit
chrit@huurteamsnijmegen.nl
Jan
jan@huurteamsnijmegen.nl
 
Daan
daan@huurteamsnijmegen.nl
Kim
kim@huurteamsnijmegen.nl
 
Daniël
daniel@huurteamsnijmegen.nl
Pieter
pieter@huurteamsnijmegen.nl