Juridisch adviseurs

Huurteams Nijmegen kan haar werkzaamheden niet verwezenlijken zonder haar juridisch adviseurs. De juridisch adviseurs verrichten hun werkzaamheden op vrijwillige basis. De groep juridisch adviseurs bestaat op dit moment uit een team van dertien betrokken en enthousiaste personen.

Anouk
anouk@huurteamsnijmegen.nl
David
david@huurteamsnijmegen.nl
Pieter
pieter@huurteamsnijmegen.nl
Babette
babette@huurteamsnijmegen.nl
Elise
elise@huurteamsnijmegen.nl
Sven
sven@huurteamsnijmegen.nl
Bas
bas@huurteamsnijmegen.nl
Hertoch
hertoch@huurteamsnijmegen.nl
Xander
xander@huurteamsnijmegen.nl
Chrit
chrit@huurteamsnijmegen.nl
Ibrahim
ibrahim@huurteamsnijmegen.nl
 
Daan
daan@huurteamsnijmegen.nl
Olaf 
olaf@huurteamsnijmegen.nl